Czemu służy henna brwi?

Panowie, nieznający aktualnych trendów modowych i kosmetycznych, mogą zachodzić w głowę, dlaczego ostatnio henna brwi przeżywa swoisty renesans. Nie jest tajemnicą, że każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie, dlatego nic dziwnego, że wśród pań brwi henna robi obecnie prawdziwą furorę. Powszechnie uważa się bowiem, że wyostrzone kontury brwi nadają twarzy dużo ładniejszy i ciekawszy wygląd. Brwi podkreślają oprawę oczu – zdaniem wielu, najważniejszej części twarzy kobiety, ponieważ patrząc w nie, można zajrzeć w duszę i odkryć najskrytsze pragnienia. Z tego powodu tak ważne jest, by brwi były odpowiednio widoczne.

Dla kogo henna brwi?

Henna na brwi może zostać nałożona przez kosmetyczkę w gabinecie urody, coraz częściej jednak kobiety decydują się na samodzielne wykonanie tego zabiegu. Nie powinno to nikogo dziwić – nawet najlepsza henna do brwi nie kosztuje majątku, a cały proces nie zajmuje więcej niż kilkadziesiąt minut, dlatego też nikt nie powinien mieć trudności z podkoloryzowaniem swoich brwi na własną rękę. Jak jednak zabrać się do henny brwi? Co należy przygotować, jakie kosmetyki i produkty kupić? Wbrew pozorom, nie potrzeba wcale wiele. Oczywiście, aby w ogóle rozpocząć jakiekolwiek czynności niezbędna jest henna na brwi.

Jak dobrać hennę?

Można ją kupić w wielu wariantach, różni się ona zarówno kolorem, jak i formułą. Blondynki i posiadaczki bardzo jasnej karnacji powinny postawić na hennę w odcieniu szafirowym, panie o rudych włosach natomiast niech najlepiej zainwestują w hennę ciemnobrązową. Oczywiście, kobiety o ciemniejszym odcieniu skóry najlepiej będą wyglądać, jeśli postawią na hennę czarną. Henna do brwi dostępna jest w większości sklepów z kosmetykami, można ją kupić w proszku, żelu albo kremie. Właściwie żadna z formuł nie góruje nad inną, wybór konkretnego produktu zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji klienta.

Jeśli nie chcesz robić zabiegu sam, wybierz się do salonu kosmetycznego – np. salon w Gdyni oferuje konsultacje ze specjalistami kosmetologami zupełnie za darmo! Sprawdź:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Czemu służy henna brwi?
5 (100%) 6 głosy

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


47 − = 40