Depilacja Laserowa Gdynia – Skuteczny laser Vectus dla mężczyzn oraz kobiet

laser vectus dla mężczyzn i kobiet
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

  Od jakiegoś czasu mężczyźni zdobywają coraz więcej terytoriów, w których dominowały tylko kobiety. Panowie idą na manicure, robią maseczki, oczyszczają twarz. A teraz wkroczyli do laserowej depilacji. Wszystkie te zabiegi wykonywane są w salonach kosmetologicznych przez specjalistów, którym przedstawiciele płci męskiej zaufali.

Trzeba przyznać, że najnowsze trendy XXI wieku to kompletna depilacja laserowa ciała u mężczyzn. Czasy, kiedy obfitujące owłosienie było uważane za wskaźnik piękna, seksualności i męskości minęły. A teraz stopniowo depilacja staje się coraz bardziej popularna wśród mężczyzn. Panowie śledzą nowinki technologiczne i dlatego zaczęli doceniać usuwanie owłosienia laserem Vectus, który pozwala im bezboleśnie i bardzo skutecznie, bo trwale przebrnąć przez cała procedurę.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dlaczego mężczyźni poddają się depilacji ciała?

Bardzo często mężczyźni usuwają włosy, ponieważ jest to związane z wymaganiami zawodowymi. Na przykład w niektórych restauracjach przy zatrudnianiu kucharzy lub kelnerów preferowani są kandydaci z gładką skórą na rękach bez nadmiernego owłosienia. Zawodowi aktorzy i tancerze są zmuszeni do usuwania włosów w strefie bikini, ponieważ występują publicznie. Kulturyści i ciężarowcy wolą depilować klatkę piersiową, ponieważ podkreśla to ich piękny wygląd i daje przewagę w zawodach.

Najbardziej pożądane obszary depilacji dla mężczyzn to klatka piersiowa i ramiona, gdy kobiety wolą depilację nóg i okolic bikini. Aby trwale usunąć włosy mężczyźni muszą poddać się większej liczbie zabiegów depilacji laserowej Vectus niż kobiety, jak wiadomo włosy na męskim ciele są znacznie gęstsze i grubsze, a ich struktury są ciemniejsze i twardsze. Mężczyźni trudniej tolerują dyskomfort związany z usuwaniem włosów na ciele. Badania przeprowadzone na określonej grupie mężczyzn wykazały, że więcej panów dokonałoby depilacji, gdyby mieli pewność, że ta procedura nie przyniesie żadnych nieprzyjemnych wrażeń.

Należy jednak zauważyć, że usuwanie owłosienia laserem Vectus jest procedurą całkowicie bezbolesną, ponieważ urządzenie wyposażone jest w specjalistyczną chłodzącą szafirową głowicę i system Advanced Contact Cooling, dostosowujący poziom mocy do odczuwania ciepła przez daną osobę.  A poza tym depilacja laserowa pozwoli pozbyć się niechcianych włosów z całego ciała na zawsze.

Szybko, bezboleśnie i skutecznie to wizytówka depilacji za pomocą diodowego lasera Vectus

Laserowe usuwanie włosów to doskonały i rozwinięty technologicznie sposób usuwania włosów z męskiego ciała. Specjalne urządzenie, czyli laser diodowy wysyła wiązkę światła do mieszka włosowego. Zawarta w nim melanina jest podgrzewana, a pod wpływem wysokiej temperatury mieszek ulega nieodwracalnemu zniszczeniu.

Po 1-2 tygodniach niechciane włosy wypadną i przestaną rosnąć. Poziom melaniny jest określany przez czytnik Skintel, dzięki czemu depilacja laserowa jest maksymalnie skrócona w czasie i osiąga zaskakująco dobre efekty. Ponieważ laser działa tylko na ciemny pigment, nie można obawiać się pojawienia się oparzeń na skórze.

depilacja rakOkolice ciała poddawane depilacji laserowej przez mężczyzn:

 • Pachy
 • Klatka piersiowa
 • Kark, szyja
 • Ramiona
 • Plecy
 • Brzuch
 • Nogi
 • Ręce
 • Pośladki
 • Miejsca intymne.

Zalety depilacji laserowej mężczyzn to:

 • Szybkie depilowanie dużych obszarów skóry
 • Zanikanie owłosienia po kilku dniach po pierwszej sesji na całym depilowanym obszarze
 • Możliwość depilacji różnych rodzajów włosów (ciemne, cienkie, szare, jasne)
 • Selektywne działanie tylko na mieszki włosowe
 • Brak odczuwania bólu podczas zabiegu
 • Brak podrażnień, oparzenia po depilacji
 • Po przejściu kuracji depilacyjnej na skórze nie będzie żadnych uszkodzeń ani żadnych defektów kosmetycznych
 • Możliwość powrotu do zwykłego trybu życia bez okresu rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Osiągane przez mężczyzn korzyści z laserowego usuwania owłosienia laserem Vectus

Głównymi korzyściami, jakie osiągają mężczyźni dzięki depilacji laserowej jest:

 • Schludny wygląd, a także higiena.
 • Brak włosów wizualnie poprawia estetyczny wygląd mężczyzny, co sprawia przyjemność zarówno jemu jak i jego partnerce.
 • Gładka i aksamitna skóra daje prawdziwą przyjemność podczas dotyku, dzięki czemu mężczyzna czuje się bardziej atrakcyjny.

Laser diodowy Vectus może wpływać tylko na włosy w aktywnym stadium wzrostu, co oznacza, że w jednej sesji można usunąć jedynie 20-30% włosów. Kiedy śpiące mieszki włosowe się obudzą, wzrost włosów zostanie wznowiony. Ale po kilku zabiegach depilacji laserowej włosy znikną całkowicie i przestaną się pojawiać. Takie dane przekonały mężczyzn do poddawania się procedurze depilacji laserowej która pozwala im zadbać o własny wygląd.

Depilacja Laserowa Gdynia – Skuteczny laser Vectus dla mężczyzn oraz kobiet
5 (100%) 2 głosy

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


17 + = 21