Depilacja laserowa – przyjaciel zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Depilacja laserowa wciąż nie jest jedną z popularniejszych metod usuwania owłosienia w naszym kraju. Dlaczego? Warto zwrócić uwagę na koszta, które temu towarzyszą. Zastanówmy się jednak na chwilę. Jednorazowe golarki także kosztują, a ich częste wymienianie zdecydowanie zwiększa cenę tej, jakby się zdawało, najtańszej metody. Podobnie jest z depilatorami, w których wymieniamy nakładki i dodatkowo musimy wziąć pod uwagę cenę prądu, który zużywamy.

depilacja laserowa posladkowTak więc, gdyby podsumować wszelkie koszta tych zasadniczo różniących się form usuwania owłosienia, można łatwo dojść do wniosku, że wszystkie one są równie kosztowne. Może nawet depilacja laserowa wypada na tle pozostałych taniej, ponieważ starcza zdecydowanie na najdłużej. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie taką metodę? Taka depilacja leczy skórę ze stanów zapalnych, które powstają przy goleniu maszynką. Zaczerwienienia, wrastające włoski i grudki? Przy tej metodzie pozbędziemy się tego na dobre. Co więcej, jest ona bezbolesna, co zdecydowanie stawia ją wyżej nad np. woskiem. Większość rodzajów depilacji oferuje nam gładką skórę przez około miesiąc. Wszyscy oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy aż tyle gładkiej skóry posiadać nie będziemy. Po kilkukrotnym użyciu lasera jest to jednak możliwe. Nie mówimy jednak tylko o miesiącu, a nawet o kilku latach. Chcesz pozbyć się wąsika? Musisz kupić oddzielny, łagodniejszy krem. W salonie, odpowiednio przeszkoleni ludzie są w stanie zrobić to tym samym laserem, który będzie odpowiednio dostosowany do dużo bardziej wrażliwej skóry twarzy. Czy to nie jest niesamowite? Bardzo duża część mężczyzn zmaga się z owłosieniem na brzuchu, które ze względu na twarde włosie trudno jest usunąć. Po zwykłym goleniu już na drugi dzień możemy zauważyć widoczne, ponownie wzrastające włoski. Depilacja laserowa może pozwolić pozbyć się tego nawracającego problemu. Dlaczego tak to działa? Laser stopniowo coraz bardziej osłabia włoski wraz z ich cebulkami. Możemy porównać to do pielenia. Kiedy wyrwiemy kwiat z korzeniem, nie ma żadnych szans, by mógł on odrosnąć. Właśnie dlatego jest to tak skuteczne. Jak należy przygotować się do takiego zabiegu? Tu można zapoznać się z kilkoma wytycznymi:

  • pół roku przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać kuracji doustnej retinoidami,
  • zakaz usuwania owłosienia już miesiąc przed depilacją laserową
  • przez kilka tygodni przed zabiegiem należy zaprzestać opalania, także tego w solarium.

Więcej informacji można uzyskać w gabinecie, w którym umawiamy wizytę. Jaki gabinet wybrać? To jest akurat szaleńczo proste. Kliniki „Laser Vectus” spełniają wszelkie obecne standardy, gwarantują duże promocje i zniżki oraz rabaty, kiedy przyjdziemy np. z drugą osobą, co może być świetnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, np. mamy lub siostry.

Depilacja laserowa może zdziałać cuda. Nie jest tu mowa jedynie o cudownym wyglądzie, ale o oszczędności czasu i poprawie samopoczucia i wzroście samooceny. Wiadomo, że to jak wyglądamy ma znaczący wpływ na to, jak jesteśmy oceniani. Właśnie dlatego warto inwestować w siebie.

Zapraszamy po więcej na stronę portaldermatologiczny.pl

Depilacja laserowa – przyjaciel zarówno kobiety, jak i mężczyzny.
5 (100%) 1 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


98 − = 92