Depilowanie pach

W dzisiejszych czasach wiele osób przywiązuje większą wagę do swojej urody oraz zdrowia. Oczywiście, najnowsza technologia XXI wieku również pozwala na większą pielęgnacją ciała. Jeśli myślimy o usuwaniu owłosienia z niechcianych miejsc na ciele, pierwsze co przychodzi na myśl, to standardowa depilacja maszynkami manualnymi lub elektrycznymi, czy też woskowe usuwanie owłosienia. Natomiast w dzisiejszych czasach dostępny jest o wiele bardziej skuteczny i nowoczesny sposób na pozbycie się nie chcianego owłosienia. Mowa o usuwaniu owłosienia za pomocą specjalistycznego lasera. Zabieg taki wykonać trzeba mniej więcej trzy lub cztery razy, w zależności od rodzaju owłosienia, jego umiejscowienia i też od karnacji danego pacjenta. Depilację laserem możemy przeprowadzić w każdej części ciała.

Depilacja laserowa pachy również jest możliwa. Tu z pomocą przychodzi depilacja laserem Vectus, który przynosi bardzo dobre efekty i jest on bardzo skuteczny. Jeśli chodzi o laserową depilację pach, zabieg nie trwa długo, jest to zwykle dziesięć do piętnastu minut. Na chwilę obecna urządzenie Vectus jest liderem w swojej dziedzinie, czyli depilacji laserowej ciała. Laser Vectus działa na zasadzie wiązki lasera, która wysyła i dociera w głąb naszego ciała, lecz wykonywane jest to wszystko bardzo bezpiecznie oraz nieinwazyjnie. Pacjent zabiegu kosmetologicznego ma zawsze stu procentową gwarancję, że zabieg nie spowoduje żadnych skutków ubocznych, typu plamy czy poparzenia i tym podobne. Laser Vectus działa bezinwazyjnie i bezpiecznie dla całego ciała. Ten nowoczesny sprzęt wyposażony jest w automatyczny czytnik, który mierzy indywidualnie dla każdego pacjenta poziom melaniny w skórze i właśnie na tej podstawie dobiera on parametry i moc lasera – więcej sprawdź tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Laser dociera w głąb naszej skóry, całkowicie niszczy cebulki włosa wraz z jego korzeniami. Ta technika, w której pracuje to urządzenie jest bardzo nowoczesna, skuteczna i też szybka. Należy też wspomnieć, o tym że Laser Vectus daje wspaniałe oraz trwałe efekty. Zdecydowanie, pacjenci, którzy zdecydują się na zabieg laserem Vectus będą czuć się komfortowo i bezpiecznie, nawet tuż po zabiegu. Usuwanie laserowe owłosienia jest techniką przełomową w dzisiejszych czasach. Zabieg depilacji laserowej oprócz usuwania niechcianych włosów również pozytywnie działa na skórę, wygładza ją i zapobiega wrastaniu włosów.

Opisywane urządzenie jest niezwykle precyzyjne oraz perfekcyjne. Może być stosowany laser Vectus zarówno u kobiet jak i również u mężczyzn. Aby osiągnąć trwałe rezultaty, nie ma potrzeby wykonania dużej ilości zabiegów, w większości przypadków są to tylko trzy lub cztery zabiegi, wykonywane w odpowiednim odstępie czasu. Depilacja laserowa staję się coraz bardziej popularnym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia. Z roku na rok, metoda ta zyskuje coraz więcej swoich zwolenników. Laserowa metoda usuwania owłosienia, daje komfort, którego każdy dziś poszukuje. Gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Warto wiedzieć, że depilacja laserowa przebiega w niezwykle komfortowych warunkach. Kosmetolog jest doświadczoną osobą, odpowie na każde pytanie, dotyczące zabiegu usuwania owłosienia. Cały proces depilacji jest przez niego skrupulatnie kontrolowany. Nie ma żadnych obaw co do efektów zabiegu. Pacjenci mogą czuć się w 100 % bezpieczni, jeśli chodzi o przeprowadzenie na nich zabiegu usuwania owłosienia. Laser Vectus jest urządzeniem na miarę XXI wieku, reprezentuje on naprawdę bardzo wysoki poziom.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

Depilowanie pach
5 (100%) 5 głosy

7 Komentarze

  1. Super! Nie ma to jak zapominać o goleniu a ciągle mieć gładką skórę 🙂 to jest dopiero wygoda! No i zabieg jest tym bardziej wart polecenia, bo jest bezbolesny. Czaicie? Ja jestem do teraz w szoku. Dobrze wydane pieniądze 🙂

  2. Ja bym usunęła swoją mewią brew.. dzieci w klasie zawsze się ze mnie śmiały jak byłam mała :/ teraz jestem w liceum i dalej mi to przeszkadza…może w końcu mogłabym usunąć swój kompleks. Muszę zapytać rodziców o zgodę ;O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


− 1 = 1