Karboksyterapia na skórę głowy

Karboksyterapia jest jedną z najskuteczniejszych terapii przeciwdziałającą wypadaniu włosów. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy dwutlenkiem węgla, dzięki czemu możliwe jest usprawnienie procesu tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, co z kolei wpływa na poprawę ukrwienia skóry głowy. Skutkiem karboksyterapii jest odżywienie, dotlenienie oraz rewitalizacja skóry, co znacząco wpływa na wygląd oraz kondycję włosów oraz owłosionej skóry głowy.

Problem z włosami? Postaw na karboksyterapię

Karboksyterapia jest zabiegiem zalecanym osobom borykającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, w przypadku zanikania cebulek włosowych, przerzedzania się włosów, przy zaburzonych funkcjach skóry głowy, czyli w przypadku łupieżu czy też łojotoku. Zabieg ten jest świetnym rozwiązaniem także dla tych, którzy mają cienkie i delikatne włosy oraz pozbawione energii.

Jeśli więc marzysz o zdrowych, gęstych i mocnych włosach, to warto skorzystać z innowacyjnych metod, za pomocą których problem z włosami czy skórą głowy przestanie spędzać Ci sen z powiek. Skuteczność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii zostały potwierdzone, a na efekty nie trzeba długo czekać. Dzięki mało inwazyjnej metodzie wykorzystującej obojętny dla naszego organizmu dwutlenek węgla, pacjenci mogą liczyć na mało inwazyjne wsparcie procesów rewitalizacyjnych oraz dotlenienie skóry głowy.

Zobacz na Youtube: Karboksyterapia na włosy (w leczeniu łysienia)

Jak działa karboksyterapia?

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na śródskórnej lub podskórnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla za pomocą mikronakłuć. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych urządzeń można ściśle kontrolować ilość i sposób wprowadzania gazu, który wykazuje właściwości terapeutyczne o charakterze ekologicznym, gdyż występuje on naturalnie w naszym organizmie. Po podaniu dwutlenku węgla śródskórnie lub podskórnie dochodzi do aktywacji silnych procesów regeneracyjnych.

Czytaj też: http://healthyweek.pl/medycyna/karboksyterapia-na-wlosy/

Karboksyterapia jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów rewitalizacyjnych, ponieważ przyczynia się on do mechanicznego pobudzenia skóry do regeneracji. Dzięki takiej mikro penetracji owłosionej skóry głowy można skutecznie pobudzić ją do produkcji nowych włókien kolagenowych, czego skutkiem jest ujędrnienie skóry i nadanie jej sprężystości

Karboksyterapia na skórę głowy
5 (100%) 2 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


5 + 1 =