Krem ujędrniający do biustu – Odmień swoje piersi w niecałe 60 dni!

małe piersi
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Bardzo często stosując codzienne rytuały pielęgnacyjne zapominamy o niektórych obszarach ciała, choćby o biuście. Gdy nie używamy akurat balsamów do ciała, którymi nawilżamy skórę, najczęściej omijamy biust skupiając się wyłącznie na twarzy. Tymczasem każdy krem na piersi, stosowany codziennie wpływa pozytywnie na wygląd biustu. Kremy ujędrniające do biustu zawierają składniki skomponowane w taki sposób, by w sposób systematyczny odbudowywać, ujędrniać i regenerować skórę. Substancja wnika głęboko w skórę, dzięki czemu piersi są doskonale nawilżone i optycznie pełniejsze. 

Najważniejsze składniki serum do biustu

frashe kuracja na 120 dni
Frashe: polepsz wygląd swoich piesi w 60 dni!

Biust jest szczególnie narażony na powolną utratę estetycznego wyglądu. Siła grawitacji wymusza jego opadanie i wiotczenie, powoduje powolną utratę jędrności. Piersi wraz z upływem czasu coraz trudniej dźwigają ciężar tkanki tłuszczowej, szczególnie gdy jest jej nadmiar. Najbardziej narażone są kobiety, które na co dzień nie noszą biustonosza. Negatywnie na biust działa również gwałtowna utrata wagi i jej częste wahania, również u kobiet po urodzeniu dziecka i karmieniu piersią.

Krem powiększający do biustu powinien przede wszystkim składać się z naturalnych składników działających na skórę poprzez nawilżanie, regenerację, ujędrnianie oraz drenaż. Najważniejszymi ze składników są substancje nawilżające, bezpieczne i uniwersalne, nadające się do każdego rodzaju skóry. Skóra odpowiednio nawilżona zachowuje swoją elastyczność, proces wiotczenia przebiega znacznie wolniej, wzrasta także odporność na uszkodzenia. Krem ujędrniający do biustu bogaty w składniki nawilżające pomaga zachować naturalny kształt i zapobiega opadaniu piersi. Kolejna grupa składników regenerujących odpowiedzialna jest z kolei za odbudowę struktury skóry piersi, która mocniejsza i grubsza jest w stanie utrzymać ciężar biustu, a on sam zachowuje kształt i krągłość. Składniki drenujące skórę piersi pomagają w procesie wchłaniania się aktywnych składników pochodzących z kremu.

 

 

Krem na powiększenie biustu nie powinien zawierać…

Kremy ujędrniające do biustu powinny zawierać wyłącznie naturalne składniki. Delikatna skóra piersi powinna być izolowana od:

  • sztucznych barwników mających znaczenie wyłącznie estetyczne
  • silikonów blokujących wnikanie w głąb skóry składników odżywczych
  • emulgatorów mających na celu łączenie składników
  • substancji zapachowych i barwiących o właściwościach estetycznych
  • PEGów ułatwiających łączenie składników oleistych z wodnymi

Kremy ujędrniające do biustu

Krem to przykład kremu składającego się wyłącznie z naturalnych składników. Pozbawiony sztucznych, chemicznych dodatków oddziałuje na skórę siłą organicznych substancji. Doskonale nadaje się również do skóry wrażliwej. powinno się stosować codziennie, zawsze po kąpieli, gdy rozgrzana skóra jest najbardziej podatna i najlepiej wchłania aktywne składniki zawarte w kremie. Kuracja kremem powinna trwać co najmniej jeden miesiąc chociaż pierwszy efekt pojawia się już po dwóch dobach. Krem poprawia skutecznie strukturę skóry biustu i tym samym kształt piersi, które szybko uzyskują optyczne powiększenie. Jednocześnie zapobiega opadaniu i wiotczeniu biustu.

Systematyczne, konsekwentne stosowanie kremów ujędrniających biust bogatych w składniki nawilżające zdecydowanie poprawia wygląd biustu. Natomiast optymalnym sposobem na trwałą poprawę wyglądu jest połączenie ćwiczeń fizycznych i pielęgnacji biustu. Odpowiedni dobór ćwiczeń nastawionych na ujędrnianie piersi i bogactwo składników zawartych w kremach w krótkim czasie przywracają młodzieńczy blask kobiecego biustu. Najskuteczniejszym sposobem na piękny biust jest wdrożenie do swojej codziennej rutyny nawyków pielęgnacyjnych, które codziennie wykonywane muszą przynieść pozytywny efekt.

 

 

Krem ujędrniający do biustu – Odmień swoje piersi w niecałe 60 dni!
5 (100%) 3 głosy

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


44 + = 52