Laser Vectus

Niektórym wydawać by się mogło, że depilacja to wynalazek stosunkowo nowy. Ot, jedna fanaberia więcej z długiej listy współczesnych modnych zabiegów kosmetycznych. Jednak to zdecydowanie nie jest prawda. Depilacja towarzyszy ludzkości już od wieków. Miała swoich zwolenników już w Starożytności. W Starożytnych: Grecji i Rzymie, gdzie kult ciała był szczególnie silny, owłosione partie ciała, zwłaszcza (choć nie tylko!) u kobiet nie były zbyt mile widziane. Ludzkość już od bardzo dawna próbowała pozbyć się nadmiaru owłosienia. Widząc w owłosieniu ciała coś nieestetycznego i zdecydowanie niepożądanego, a z biegiem lat również niehigienicznego. Potrzeba pozbywania się włosów z każdej partii ciała, która nie jest głową, nie jest zatem czymś nowym. Zdecydowanie nie jest też tylko chwilową modą i czymś, co zniknie równie szybko, jak się pojawiło. To coś, co trwa, trwało i będzie trwać. Jedyna zmiana, jaka w przeciągu tych wszystkich lat nastąpiła i z pewnością jeszcze nastąpi to sposób depilacji – więcej o tym tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Poszukiwanie idealnej formy usuwania owłosienia

Pozbywanie się zbędnego owłosienia z ciała może wyglądać naprawdę różnie. Jednak chyba nikt w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie tak wielkiego poświęcenia jak potraktowanie ciała wrzącym mlekiem. Na szczęście jednak, choć ludzie w imię urody robią naprawdę przeróżne rzeczy, już wcale nie trzeba się decydować na tak drastyczny krok. W dzisiejszych czasach prawdziwe tryumfy święci depilacja laserowa. I naprawdę nie ma się temu, co dziwić. W końcu depilacja przestaje się kojarzyć z bólem i wyrzeczeniami. A strach przed bólem był bardzo silnym czynnikiem, który hamował ludzi przed bardziej zdecydowanym działaniem. Bardzo długo najmniej bolesnym sposobem na pozbywanie się niechcianego owłosienia była zwykła maszynka do golenia. Jednak używanie maszynki do golenia nie było takie idealne – zabieg trzeba było powtarzać bardzo często – co dwa lub trzy dni. Wosk z kolei był rozwiązaniem bolesnym, drastycznym i dla wielu nie do przyjęcia. Z kolei chemiczne sposoby radzenia sobie ze zbędnym owłosieniem w przypadku włosów grubych i ciemnych często nie były zbyt skuteczne. W dodatku mogły prowadzić do wystąpienia, nieraz bardzo silnych, reakcji alergicznych. Dlatego, gdy tylko pojawiła się możliwość depilacji laserem, szybko podbiła ona ludzkie serca i szturmem zdobyła salony kosmetyczne.

Laser laserowi nierówny

W dzisiejszych czasach depilacja laserowa stanowi zdecydowanie najlepszy sposób depilacji. Skupiona wiązka światła pozbywa się niechcianych włosów szybko, zdecydowanie i bezboleśnie. Jedna seria nie przyniesie, co prawda, spektakularnych efektów, ale po kilku seriach włosy znikają, by już nigdy się nie pojawić.. Jednak lasery używane przy zabiegu depilacji laserowej są najróżniejsze. Niektóre działają zdecydowanie lepiej niż inne. W tym swoistym rankingu na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się laser Vectus. Laser, który posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, dopracowywany i testowany przez naukowców z Uniwersytetu Harvarda, stanowi najlepszy przykład nowoczesnej, bezbolesnej i całkowicie bezpiecznej depilacji. Dlatego właśnie jest tak często i chętnie wykorzystywany w renomowanych klinikach nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu depilacji laserowej można poddać każdą część ciała – nawet miejsca problematyczne i bardzo wrażliwe. Seria kilku zabiegów sprawi, że niechciane włosy znikną bezpowrotnie, pozostawiając gładkie i piękne ciało.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

Laser Vectus
5 (100%) 4 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 19 = 20