Sposób na oporny tłuszczyk

W dzisiejszych czasach często zmagamy się z miejscowym nadmiarem tłuszczu, np. na brzuchu, nogach czy ramionach, występującym niezależnie od stosowania diety i uprawiania sportu. Najczęściej wiąże się to z indywidualną skłonnością do gromadzenia się tłuszczu w określonym miejscu. Na szczęście, w takich sytuacjach z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje nam zabiegi wyszczuplające. Dla nowoczesnej technologii możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej występującej miejscowo i modelowanie sylwetki, takie jak wyszczuplanie ud, łydek, brzucha, ramion, twarzy. Co więcej, przy zastosowaniu zabiegów występuje również ujędrnianie skóry i redukcja cellulitu.

Dla swoich klientek placówki specjalizujące się w kosmetologii oferują zabiegi wyszczuplające, spośród których każda kobieta może wybrać taki, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Jednym z nich jest endermologia lpg, która polega na użyciu specjalnej głowicy, która zasysa fałd skóry. Taki podciśnieniowy masaż oddziałuje na tkankę łączną, rozbijając i usuwając tkankę tłuszczową. Jeśli zainteresuje nas endermologia efekty z pewnością nas zachwycą: wystąpi nie tylko szybka redukcja tkanki tłuszczowej, ale również będziemy mogły cieszyć się zmniejszeniem cellulitu oraz mocniejszą i zregenerowaną skórą.

Nieco inaczej wygląda zabieg Maximus, w trakcie którego tripolarna fala radiowa podgrzewa tkankę podskórną aż do temperatury 60˚C, w rezultacie czego następuje upłynnienie tkanki tłuszczowej. Pomaga to również w aktywacji mięśni i szybszym usuwaniu lipidów. Z kolei karboksyterapię Reology 2 przeprowadza się poprzez wstrzykiwanie medycznego dwutlenku węgla podskórnie i śródskórnie. Dzięki temu dochodzi do przyspieszenia przepływu krwi i rozbijania zgromadzonego tłuszczu, a podkręcenie metabolizmu przez ten zabieg umożliwia szybkie wydalenie z organizmu uwolnionych lipidów. Podobnie jak endermologia, karboksyterapia nie tylko wyszczupla, ale również ujędrnia i odmładza skórę.

Należy jednak pamiętać, że same zabiegi nie dostarczają trwałego efektu. Jeśli zastanawiamy się, jak zredukować tkankę tłuszczową w sposób skuteczny, najlepszą metodą będzie połączenie wizyt w salonie kosmetologicznym z odpowiednią dietą i aktywnym trybem życia.

Sposób na oporny tłuszczyk
Zagłosuj

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


74 + = 77