Usuwanie niepożądanego owłosienia – depilacja laserowa

nogi z usuniętymi laserowo włosami
Gładkie i piękne nogi po zabiegu depilacji laserowej
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe nawet w 100% za pomocą lasera. Taka depilacja pozwala nie tylko pozbycia się włosów, ale również leczy skórę. Każdy zabieg należy wykonać kilkukrotnie, gdyż wtedy będziemy mieli pewność, że będzie skuteczny. Depilacje laserowa są coraz bardziej popularne. Podczas zabiegu używane są różne urządzenia pozwalające na osiągnięcie celu, którym jest gładka skóra. Cena depilacji laserowej nie jest mała, jednak warto zainwestować, aby cieszyć się piękną skórą bez zbędnego owłosienia.

Depilacje okolic intymnych

Laserowa depilacja głębokiego bikini, czyli okolic intymnych jest coraz modniejsza. Gabinety kosmetyczne mają coraz nowocześniejsze sprzęty oraz wykwalifikowaną kadrę. Depilacja laserowa opinie są bardzo dobre. Większość klientów jest zadowolona ze skutków zabiegów. Depilacja laserowa bikini polega na tym, że dochodzi do rozpadu struktur mieszka włosowego. Włosy po kilkunastu miesiącach mogą odrosnąć, jednak są o wiele delikatniejsze i rzadsze. Większość cebulek ulega zniszczeniu. Laserowa depilacja bikini może się wiązać z niewielkim bólem. Ważne jest prawidłowe przygotowanie się do zabiegu. Depilacja laserowa miejsc intymnych nie jest możliwa u mężczyzn ze względów zdrowotnych. Przeciwwskazania do używania lasera to głównie: epilepsja, infekcje, zapalenia, ciąża. Depilacja laserowa okolic bikini jest zabiegiem, który wymaga pielęgnacji po zakończeniu sesji. Ważne, aby nawilżać skórę oraz dbać o jak najwyższą higienę. Depilacja laserowa efekty widoczne są po kilku zabiegach.

Depilacje twarzy

Depilacja laserowa przeciwwskazania to między innymi: znamiona na twarzy, mocno opalona twarz, zażywanie niektórych leków, ciąża, trądzik. Depilacja laserowa jak się przygotować? Przed zabiegiem należy nie wyrywać włosków, nie stosować maści z witaminami A, C oraz kremów, a także uważać, aby skóra nie była podrażniona. Usuwanie włosów laserem wymaga około 3-6 powtórzeń. Czy depilacja laserowa boli? Zabieg jest niemal bezbolesny. Usuwanie owłosienia laserem powoduje,że po zabiegu twarz może być tymczasowo zaczerwieniona. Należy nie używać kosmetyków, delikatnie traktować twarz oraz nie korzystać z saun. Depilacja laserowa twarzy polecana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. Bardzo polecany jest laser Vectus przygotowany do najdelikatniejszego, ale też najskuteczniejszego usuwania włosów. Laserowa depilacja twarzy zapewnia spektakularne efekty. Dla kobiet bardzo ważna jest depilacja laserowa wąsika. Innym bardzo wrażliwym damskim miejscem na twarzy jest depilacja laserowa brody.

Depilacje nóg

Laserowa depilacja nóg jest chyba najpopularniejszą formą depilacji. Przeciwwskazania to: alergie skórne, cukrzyca, bielactwo, opalenizna, łuszczyca. Przed zabiegiem należy: skonsultować się ze specjalistą, nie korzystać z solarium, w dniu zabiegu nie stosować balsamów, nie usuwać włosów własnoręcznie. Depilacja laserowa ile zabiegów? Wystarczy od 3 do 6 sesji. Depilacja laserowa nóg nie jest zabiegiem bolesnym. Po zabiegu nie można korzystać z solarium, a nogi należy myć czystą wodą bez perfum. Świetnie sprawdzają się lasery Vectus.

Depilacje pleców

Depilacja laserowa pleców nie jest możliwa, gdy występuje świeża opalenizna, cukrzyca, łuszczyca. Przed zabiegiem przez miesiąc nie należy golić pleców, nie używać kremów, peelingów. Zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. Jest bezbolesny. Po zabiegu kilka dni nie kąpać się w gorącej wodzie, nie korzystać z sauny, basenów, nie opalać pleców, nie używać peelingów. Depilacja laserowa pach jest również popularnym zabiegiem.

Podsumowanie

Depilacja laserowa jest bardzo popularnym i skutecznym zabiegiem pozwalającym na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia w dość krótkim czasie. Zabiegi te są bezbolesne. Raz na zawsze można pozbyć się przykrego owłosienia. Gwarantowana jest poprawa komfortu życia. Poza tym warto sprawdzić także promocje, jak np. Depilacja laserowa całego ciała – taniej.

Usuwanie niepożądanego owłosienia – depilacja laserowa
5 (100%) 33 głosy

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


− 5 = 3