Blizny po ospie – metody ich usunięcia

REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Blizny po ospie są prawdziwą zmorą wielu osób, które mają za sobą tę chorobę. Niestety tego typu blizny bardzo często pozostają na twarzy, gdy są głębokie, długo gojące się lub były wcześniej drapane, co utrudniało ich naturalne zagojenie się. Na całe szczęście istnieją jednak dobre sposoby na to, aby blizny po ospie na twarzy, zmniejszyły się lub zniknęły raz na zawsze.

Blizny po ospie – kiedy warto je usunąć?Blizny po ospie

Blizny po ospie mogą być bardzo szpecące. Zwłaszcza, wtedy gdy znajdują się na twarzy. Nic więc dziwnego, że tyle osób szuka skutecznych metod na ich usunięcie.

Blizny po ospie warto usunąć, gdy:

  • jest ich dużo,
  • są głębokie,
  • rozlane na twarzy,
  • znacząco odróżniają się od reszty skóry.

Warto więc sprawdzić sposoby, które umożliwiają zmniejszyć blizny po ospie na twarzy.

Jeśli zastanawiasz się nad zmniejszeniem widoczności blizn po ospie to konieczniej przeczytaj artykuł eksperta:
http://drmalek.pl/arts/blizny-po-ospie-jak-skutecznie-zmniejszyc-ich-widocznosc/

Co na blizny po ospie, czyli z jakich metod skorzystać?

Wiele osób zastanawia się, co na blizny po ospie. Na całe szczęście jest kilka naprawdę sprawdzonych metod, które można polecić i sprawdzić. Dzięki nim dziury po ospie zmniejszą się lub całkiem znikną. Usuwanie blizn po ospie jest możliwe dzięki zastosowaniu jednej z poniżej opisanych metod. Warto wybrać najbardziej dopasowaną do swojego typu skóry oraz oczekiwań.

Na blizny po ospie sprawdzi się laser Emerge. Znacząco spłyca on nawet głębokie i duże blizny. Nie zawsze jest jednak możliwe ich całkowite usunięcie. Wiązka lasera przenika do głębokich warstw skóry i powoduje mikrouszkodzenia, które pobudzają skórę do regeneracji. Dzięki temu produkowane są nowe włókna kolagenowe.

Blizny po ospie można usunąć także dzięki mezoterapii igłowej. Pozwala to na podanie koktajli ze składnikami aktywnymi za pomocą odpowiednio dobranej kaniuli. Zabieg ten, tak samo, jak laser Emerge, prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co pomaga wyrównać blizny po ospie.

Podobne rezultaty przynosi dermapen. Wykorzystywana zostaje przy nich specjalna głowica, pokryta małymi igiełkami, które nakłuwają skórę i podają specjalne składniki odżywcze, które mają przyspieszyć regenerację. Dzięki temu blizny po ospie spłycą się lub całkiem znikną.

Blizny po ospie – metody ich usunięcia
5 (100%) 8 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


47 − 43 =