Cienkie włosy – wzmocnij je!

Słabe włosy
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Cienkie włosy to problem wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Czasem pomimo stosowania odpowiednich szamponów, odżywek i wcierek, wciąż widzimy w lustrze cienkie włosy. Co zrobić, gdy nic nie pomaga? Na czym polega problem cienkich włosów?

Włosy cienkie – przyczyny problemu

Włosy cienkie to często objaw poważniejszego problemu zdrowotnego. Przyczyny pogorszenia stanu włosów mogą być różne:

  • zaburzenia hormonalne
  • niepełnowartościowa dieta (niedobory witamin i minerałów)
  • nieodpowiednia pielęgnacja
  • stres
  • zatrucia substancjami chemicznymi

Dlatego też walkę z cienkimi włosami należy rozpocząć od wizyty u lekarza i wykluczenia wszystkich potencjalnych chorób i zaburzeń.

Cienkie włosy

Więcej na temat cienkich włosów czytaj na:
http://drmalek.pl/arts/cienkie-wlosy-jak-poprawic-ich-kondycje/

Cienkie włosy na celowniku

Cienkie włosy mogą być cechą genetyczną, nie jest to jednak wyrok dożywocia ze złą fryzurą. Istnieją sposoby na rozwiązanie problemu i pozbycie się kompleksów. Przed wykonaniem zabiegów, warto jednak dobrze poznać przeciwnika – cienkie włosy. W Clinica Cosmetologica istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji przed zabiegiem. Specjalista przeprowadzi z pacjentem wywiad, zbada skórę głowy oraz włosy. Podczas konsultacji pacjent dowie się o możliwościach i etapach kuracji, a także pozna ewentualne przeciwwskazania.

Podczas wizyty może zostać zlecona dalsza diagnostyka – badania Trichogram czy Trichoskopia. Po przeprowadzonych testach można przeanalizować przyczyny występowania cienkich włosów. Dopiero zwalczanie problemu u źródła pozwoli na uzyskanie realnych, długotrwałych efektów.

Sposób na cienkie włosy istnieje!

Sposobem na cienkie włosy, który warto sprawdzić, jest mezoterapia. Jest to profesjonalny zabieg, dający efektowne wyniki. Mezoterapia polega na iniekcyjnym dostarczeniu bezpośrednio do skóry koktajlu witaminowego lub osocza bogatopłytkowego, które wcześniej należy pobrać od pacjenta. Krew  jest następnie wirowana i otrzymane osocze gotowe jest do użycia.

Wprowadzanie odżywczych substancji do skóry głowy odbywa się poprzez liczne nakłucia – jedno przy drugim. Najlepsze rezultaty otrzymuje się poprzez wykonanie kilku zabiegów. Pomiędzy poszczególnymi zabiegami trzeba zachować przerwę około 7 dni.

Po serii zabiegów można zauważyć trwałe zmiany w kondycji włosów. Te dawniej cienkie włosy stają się wyraźnie mocniejsze i gęstsze.

Cienkie włosy – wzmocnij je!
5 (100%) 8 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 38 = 44