Depilacja laserem w Gdyni: jak działa Laser Vectus?

Usuwanie owłosienia laserem Vectus depilacja laserowa nóg
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Najskuteczniejszym urządzeniem do depilacji laserowej różnych części ciała, o różnym rodzaju owłosienia jest innowacyjny diodowy Laser Vectus. Jest to laser wyposażony w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest przenikanie w głąb skóry za pomocą wiązki lasera. Tam bezpowrotnie niszczy komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Włoski nie mają możliwości regeneracji, dlatego możesz cieszyć się gładkim ciałem bez włosów już na zawsze!

Depilacja laserowa Vectus – szczegóły

Zabieg jest trwały. Jego pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu. Pełen, końcowy efekt zauważalny jest po serii zabiegów, których ilość uzależniona jest od powierzchni oraz rodzaju owłosienia poddawanego zabiegowi. Pomiędzy jednym, a drugim zabiegiem musi upłynąć czas pomiędzy czwartym, a dwunastym tygodniem. Laser Vectus depilacja laserowa twarzy i ciałaTego rodzaju depilacja laserowa doskonale radzi sobie z owłosieniem:

  1. na twarzy,
  2. na szyi,
  3. na karku,
  4. na rękach,
  5. pod pachami,
  6. na brzuchu,
  7. na plecach,
  8. na pośladkach,
  9. w okolicach intymnych,
  10.  na nogach.

Zabieg usuwania owłosienia tym sposobem jest więc zupełnie bezpieczny. Jego uniwersalność zdobywa coraz więcej zwolenników. Dzięki nieinwazyjności i bezbolesności decydują się na niego mężczyźni i kobiety w każdym wieku.

Dlaczego najskuteczniejszą metodą jest laserowe usuwanie owłosienia? Jet to metoda, do której należy się wcześniej przygotować w niewielkim zakresie.

Dowiedz się więcej o zabiegu tutaj: http://www.tczewska.pl/wiadomosci/15844,depilacja-laserowa-vectus-gdynia

Depilacja laserem – jak się przygotować?

Przed zabiegiem należy zapewnić skórze nawodnienie i nawilżenie. Należy usunąć owłosienie z części ciała, której ma dotyczyć zabieg. Miesiąc przed zabiegiem nie można usuwać włosków pęsetą, woskiem, depilatorem, nie wolno opalać się promieniami słonecznymi, ani korzystać z solarium. Trzy tygodnie przed zabiegiem należy odstawić herbatki o właściwościach wyszczuplających. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie wolno stosować żadnych antybiotyków. Tydzień przed zabiegiem nie wolno złuszczać skóry żadnymi preparatami!

Po zabiegu należy stosować kosmetyki do skóry podrażnionej. Nie wolno stosować mydła ani kosmetyków, które w swoim składzie zawierają spirytus. Nie wolno zażywać gorących kąpieli, korzystać z sauny ani basenu. Przez dwa tygodnie nie należy złuszczać skóry oraz pić herbatek ziołowych. Przez miesiąc nie wolno korzystać z solarium ani wystawiać skóry na nadmierne promieniowanie słoneczne.

Gdzie możesz wykonać zabieg? Z pewnością w renomowanych gabinetach kosmetologicznych, w których stawia się na wyjątkowo skuteczne i nowoczesne rozwiązania. Jednym z takich miejsc jest salon w Gdyni, gdzie możesz skontaktować się osobiście lub mailowo w celu ustalenia terminu wizyty albo bezpłatnych konsultacji z kosmetologiem:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Jak widać, jest to niezwykle uniwersalna metoda, która umożliwia szybkie pozbycie się włosów na obszarze całego ciała. Warto wiedzieć, że aby skutecznie pozbyć się owłosienia na całym ciele, należy wykonać minimalnie 4 zabiegi w odstępie 4-6 tygodni. Potem można zapomnieć o depilacji na długie lata – nie tylko w okresie letnim!

 

Depilacja laserem w Gdyni: jak działa Laser Vectus?
5 (100%) 4 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


− 1 = 1