Depilacja laserowa

usuwanie włosów laserem
Zabieg pozbywania się owłosienia laserem
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Depilacja laserowa, kto z nas nie słyszał o tej innowacyjnej metodzie XXI wieku polegającej na trwałym usunięciu włosów z naszego ciała. Często z niewiedzy i masy pytań pozostawionych bez odpowiedzi wahamy się i odkładamy laserowe usuwanie owłosienia, przekładając termin wykonania zabiegu na dalszy czas. Zupełnie niepotrzebnie, potwierdzone jest to iż zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy poddali się zabiegowi depilacji laserowej i usunęli włoski z jednej partii ciała idą za ciosem i wykupują pakiety zabiegów na kolejne partie ciała. Mamy nadzieję, że po tej lekturze rozwieję wątpliwości i większość z  Was umówi się na zabieg w najbliższym możliwym terminie.


Laserowe usuwanie owłosienia i korzyści  wynikające z tej metody

Główne korzyści wynikające z poddania się zabiegowi laserowego usuwania owłosienia to na pewno wygoda, już po kilku zabiegach jesteśmy w stanie pozbyć się owłosienia na zawsze. Zdejmuje nam to z głowy myśli o zakupie maszynki do golenia czy wybieranie się do kosmetyczki na comiesięczną depilacje, co pochłania nam masę pieniędzy i czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Po laserowym usuwaniu owłosienia, włoski nie wrastają a ponad to z każdym zabiegiem stają się coraz słabsze aż w końcu żegnamy się z nimi na zawsze.
Laser, co to w ogóle jest i jakie jest jego działanie
Laser bardzo dobrze działa na mocne włosy, dlatego osoby posiadające nadmierne owłosienie śmiało mogą z takiego zabiegu skorzystać. Urządzenia wykorzystywane do epilacji, są to maszyny nowej generacji, dlatego nie mamy co się obawiać bólu jest to chwilowe i jak najbardziej ” do wytrzymania”. W naszej ocenie jest to porównywalny a nawet mniejszy dyskomfort jak ten przy zwykłej depilacji woskiem.

Poddanie się zabiegowi a koszty z tym związane

Kolejnym atutem tej metody jest to iż cena zabiegu depilacji laserowej jest  ciut wyższa od klasycznej depilacji woskiem a włosów możemy się pozbyć na stałe już po 3 do 6 zabiegów. Przykładowo zwykłą depilacje woskiem musimy powtarzać co miesiąc. Nie mówiąc już o goleniu włosków, które odrastają już po paru dniach i to w dodatku z golenia na golenie coraz mocniejsze. Zabieg laserem powtarzamy w odstępach od 4 do 8 tygodni i możemy poddać temu zabiegowi absolutnie każdą partie ciała. Wiele salonów urody wprowadza pakiety łączące ilość czy partie które poddajemy zabiegowi, oferując korzystne warunki finansowe czy atrakcyjne rabaty. Aby było Wam łatwiej zobrazować postaram się przybliżyć orientacyjne ceny jakie oferują nam salony urody na trwałe usuwanie włosów z poszczególnych  partii ciała.

  • górna warga około 150 złotych
  • pachy około 200 złotych
  • uda około 400 złotych
  • łydki około 300 złotych
  • bikini około 250 złotych

Depilacja laserowa, przeciwwskazania i pielęgnacja

W kwestii przeciwwskazań, laser jest co do zasady całkowicie bezpieczny, ale zanim kosmetyczka, bądź lekarz medycyny
estetycznej wykona nam taki zabieg poddaje naszą skórę jak i ogólny stan naszego zdrowia ocenie. Zanim poddamy się takiemu zabiegowi, nie musimy się specjalnie przygotowywać, jedyne to na miesiąc przed powinniśmy zaprzestać innego rodzaju depilację. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się na naszej skórze zaczerwienie, które
ustępuje zwykle po 2-3 godzinach i nie należy się tym przejmować. W dniu zabiegu, na obszar poddany epilacji możemy zaaplikować  kojąco-łagodzący balsam. Jeśli zabieg był wykonywany na twarz w dniu zabiegu panie powinny zrezygnować z  makijażu. Należy pamiętać, że przez kilka kolejnych dni powinniśmy unikać rzeczy, które mogą podrażnić naszą  skórę,
czyli tym samym gorące kąpiele, słońce czy wizytę w solarium przekładamy na dalszy termin. Naprawdę warto!

Już dziś zapisz się na zabieg depilacji laserowej:

Depilacja Laserowa Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Zagłosuj

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


2 + 3 =