Jak zlikwidować drugi podbródek? Sprawdź!

Drugi podbródek
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Podwójny podbródek to defekt spędzający sen z powiek wielu osobom. Powstaje on nie tylko na skutek nadmiernej ilości kilogramów, często możemy spotkać również drugi podbródek u szczupłej osoby. Jest to spowodowane charakterystyczną budową twarzy lub wiotczejącą skórą. Ponieważ w obecnych czasach wygląd jest bardzo ważny, wiele osób chce odnaleźć odpowiedź na pytanie jak zlikwidować drugi podbródek?

Jak się pozbyć drugiego podbródka?

Drugi podbródek można skutecznie zredukować poprzez bezpieczne, specjalistyczne zabiegi:

 1. Maximus – jest to zabieg opierający się na wykorzystaniu fal radiowych do kontrolowanego podniesienia temperatury ciała, dzięki czemu tkanka tłuszczowa ulega roztopieniu. Ponadto zaczynają się tworzyć nowe włókna kolagenowe, co skutkuje ujędrnieniem i nadaniem napięcia skórze.
 2. Ultraformer III – HIFU – jest to szybki i skuteczny zabieg wykorzystujący zogniskowaną falę uderzeniową do obkurczenia tkanek i pobudzenia produkcji kolagenu. Efektem jest napięta i jędrna skóra.

Dowiedz się więcej w tym temacie tutaj – http://drkozicka.pl/arts/drugi-podbrodek/

 1. Venus Legacy – jest to bezbolesny zabieg wykorzystujący fale radiowe, przypominające w swoim działaniu masaż. Połączenie innowacyjnych technologii wpływa na efektywność zabiegu.
 2. Mobilift – jest to zabieg wykorzystujący specjalną głowicę do mechanicznego pobudzenia tkanek. Działa on stymulująco na produkcję kolagenu i regenerację skóry.
 3. Karboksyterapia Reology2 – metoda ta pozwala na redukcję skóry pod brodą poprzez aplikację dwutlenku węgla podskórnie i śródskórnie. Zabieg ten pobudza produkcję kolagenu oraz krążenie.
 4. Icoone – zabieg Icoone wykorzystuje rolki masujące, które działają podciśnieniowo. Może być on indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta dzięki trzem różnym źródłom podciśnienia. W efekcie skóra zostaje znacząco ujędrniona i następuje częściowa likwidacja drugiego podbródka.

Najlepszym sposobem na pozbycie się drugiego podbródka jest umówienie się na bezpłatną konsultację do kosmetologa. Nie tylko dobierze on odpowiednie zabiegi na drugi podbródek, ale i ustali częstotliwość i ilość wizyt, tak aby kuracja była skuteczna i bezpieczna. Należy pamiętać, że kremy i ćwiczenia nie rozwiążą problemu drugiego podbródka i tylko zabiegi przynoszą zadowalające efekty, przy jednoczesnym zachowaniu bezinwazyjności.

Jak zlikwidować drugi podbródek? Sprawdź!
5 (100%) 12 głosy

6 Komentarze

  • Pójdź w takim razie na darmową konsultację 🙂 Większość gabinetów oferuje coś takiego. Najlepiej jak specjalista wybierze odpowiedni zabieg i ustali ich częstotliwość.

 1. Choćby nie wiem co – stosując multum różnych kremów i robiąc wszelakie możliwe masaże i ćwiczenia – drugi podbródek nie znika! Może trochę się zmniejszył, ale nie jest to zadowalający efekt!

   • Tylko też ciekawe ile pieniędzy trzeba wydać na takie cuda. Znając życie to żeby pozbyć się drugiego podbródka trzeba też pozbyć się połowy oszczędności haha

    • Ciężko powiedzieć, bo każdy może inaczej patrzeć na taki wydatek. Jak widać są różne zabiegi na drugi podbródek i są w różnych progach cenowych. Poza tym teraz to w każdym gabinecie można rozłożyć wszystko na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


23 + = 30