Powiększanie ust naturalnie

Korekta ust
Usta poprawione zabiegiem wstrzykiwania kwasu hialuronowego
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Wiele kobiet nie wyobraża sobie makijażu bez dobrze pomalowanych, wykonturowanych ust. Nie da się ukryć, że piękne usta to jeden z atrybutów kobiecości, dlatego często zwracamy uwagę również na powiększanie ust – jest to kwestia popularna i warta zaangażowania. Czy wypełnienie ust to zabieg tyko dla kobiet? Jak powiększyć usta przy pomocy naturalnych substancji? Naturalne powiększanie ust jest dzisiaj możliwe, dzięki modelowaniu za pomocą kwasu hialuronowego!


ZABIEG KWASEM HIALURONOWYM – NA CZYM POLEGA?

Zabieg modelowania ust poprawia kolor ust i ich objętość. Mówienie o „modelowaniu” jest właściwe, choć w przypadku większości klientów dokonuje się jednoczesnego powiększenia ust. Ze względu na wrażliwość tej okolicy twarzy, konieczne jest przyjęcie znieczulenia, które może przybrać postać kremu naniesionego na usta około godziny przed zabiegiem. Zastrzyki z kwasu hialuronowego mają działanie odmładzające i nawilżające. Wraz z procesem starzenia się, kwas hialuronowy, który występował naturalnie w organizmie, zanika. Efektem tego jest spadek sprężystości i jędrności różnych części ciała. Powiększanie ust kwasem hialuronowym ma na celu przywrócenie tej jędrności, co wpływa nie tylko na kształt ust, ale także na redukcję zmarszczek wokół nich! Warto pamiętać, że skorzystanie z oferty medycyny estetycznej i powiększanie ust w specjalistycznym gabinecie, to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zmniejszenie czerwieni wargowej czy napięcia skóry może już nie stanowić żadnego problemu. Po szczegóły zapraszamy także na stronę https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/powiekszanie-ust/.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym poprzedzone powinno być kilkugodzinnym unikaniem promieni słonecznych, sauny czy solarium. Zaleca się także, aby około 3 dni przez zabiegiem, zrezygnować z zażywania środków przeciwzapalnych i aspiryny. Podobne wskazówki trzeba zastosować bezpośrednio po zakończeniu zabiegu – narażenie na nadmierne ciepło i wzrost temperatury ciała może pogorszyć oczekiwany efekt. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego wymaga zachowania ostrożności. dlatego w trosce o bezpieczeństwo i profesjonalizm, warto udać się do specjalisty. Dzięki temu problem powikłań czy niepożądanych reakcji nie będzie nas dotyczył.

PRZECIWWSKAZANIA

Jeśli zdecydujemy się na powiększanie ust, powinniśmy pamiętać, że istnieje grupa ludzi narażonych na szczególne powikłania. Zabiegi kwasem hialuronowym nie powinny być przeprowadzane u kobiet w ciąży (oraz u tych karmiących piersią), u osób z problemami skórnymi (zwłaszcza opryszczką i trądzikiem), a także u ludzi z występującymi chorobami układu autoimmunologicznego i będących w trakcie antybiotykoterapii. Powiększanie ust to działanie wymagające ogromnej delikatności – wymaga więc również wykluczenia reakcji i chorób alergicznych.

RÓŻNE PRZYCZYNY DECYZJI

Co jeszcze, oprócz naturalnego procesu starzenia wpływa na to, że wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest
coraz częściej wybieraną opcją? Powiększenie ust jest również wskazane w przypadku występującej asymetrii lub zbyt
wąskich warg. Zabiegi kwasem hialuronowym likwidują ten dyskomfort.

Powiększanie ust naturalnie
5 (100%) 21 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 58 = 60