Sposób na oporny tłuszczyk

REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

W dzisiejszych czasach często zmagamy się z miejscowym nadmiarem tłuszczu, np. na brzuchu, nogach czy ramionach, występującym niezależnie od stosowania diety i uprawiania sportu. Najczęściej wiąże się to z indywidualną skłonnością do gromadzenia się tłuszczu w określonym miejscu. Na szczęście, w takich sytuacjach z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje nam zabiegi wyszczuplające. Dla nowoczesnej technologii możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej występującej miejscowo i modelowanie sylwetki, takie jak wyszczuplanie ud, łydek, brzucha, ramion, twarzy. Co więcej, przy zastosowaniu zabiegów występuje również ujędrnianie skóry i redukcja cellulitu.

Dla swoich klientek placówki specjalizujące się w kosmetologii oferują zabiegi wyszczuplające, spośród których każda kobieta może wybrać taki, który będzie jej najbardziej odpowiadał. Jednym z nich jest endermologia lpg, która polega na użyciu specjalnej głowicy, która zasysa fałd skóry. Taki podciśnieniowy masaż oddziałuje na tkankę łączną, rozbijając i usuwając tkankę tłuszczową. Jeśli zainteresuje nas endermologia efekty z pewnością nas zachwycą: wystąpi nie tylko szybka redukcja tkanki tłuszczowej, ale również będziemy mogły cieszyć się zmniejszeniem cellulitu oraz mocniejszą i zregenerowaną skórą.

Nieco inaczej wygląda zabieg Maximus, w trakcie którego tripolarna fala radiowa podgrzewa tkankę podskórną aż do temperatury 60˚C, w rezultacie czego następuje upłynnienie tkanki tłuszczowej. Pomaga to również w aktywacji mięśni i szybszym usuwaniu lipidów. Z kolei karboksyterapię Reology 2 przeprowadza się poprzez wstrzykiwanie medycznego dwutlenku węgla podskórnie i śródskórnie. Dzięki temu dochodzi do przyspieszenia przepływu krwi i rozbijania zgromadzonego tłuszczu, a podkręcenie metabolizmu przez ten zabieg umożliwia szybkie wydalenie z organizmu uwolnionych lipidów. Podobnie jak endermologia, karboksyterapia nie tylko wyszczupla, ale również ujędrnia i odmładza skórę.

Należy jednak pamiętać, że same zabiegi nie dostarczają trwałego efektu. Jeśli zastanawiamy się, jak zredukować tkankę tłuszczową w sposób skuteczny, najlepszą metodą będzie połączenie wizyt w salonie kosmetologicznym z odpowiednią dietą i aktywnym trybem życia.

Sposób na oporny tłuszczyk
5 (100%) 5 głosy

5 Komentarze

  1. Odpowiednie ćwiczenia(przede wszystkim rower, bieganie, skakanka, ćwiczenia aerobowe) są podstawą to redukcji tkanki tłuszczowej. No niestety dziewczyny bez wysiłku tłuszcz sam nie wyparuje.

  2. Jakie są zalety endermologii oprócz pustego portfela. Ktoś mi raczy odpowiedzieć, ponieważ ciężko mi się jest do tego przekonać i myślę, że jest to zwykła naciąganie ludzi..

    • Nie przesadzaj zabiegi endermologii nie są aż takie drogie, a co ważniejsze dają dobre efekty. Wiadomo, że jeśli ważysz z 100kg to ci raczej nic to nie da,ponieważ podczas zabiegów trzeba się również ruszać tak jak powiedziała Dominika 🙂

  3. Endermologia jest świtny zabiegiem. Robiłam, polecam. Przy okazji świetny artykuł na temat redukcji tkanki tłuszczowej. Krótko i na temat – tak jak lubię ^^

  4. Polecam gabinet medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica. Miałam tam wykonaną serię zabiegów endormologii i przekonałam się na własnej skórze, że to naprawdę działa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


49 + = 54