Ultraformer III HIFU – nowoczesny lifting twarzy i ciała

Bezinwazyjny lifting twarzy metodą HIFU
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Ultraformer III – HIFU to urządzenie wykorzystywane do skutecznego liftingu twarzy, szyi i ciała przy pomocy ultradźwięków. HIFU to High Intensity Focused Ultrasound, zogniskowana fala ultradźwiękowa, której zadaniem jest podgrzanie tkanek skórnej, w wyniku czego dochodzi do obkurczania i równoczesnego uszkadzania włókien kolagenu, który następnie jest mobilizowany do intensywnej odbudowy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny co dla części klientek i klientów bywa bardzo istotnym argumentem. Ważne jest też, że jest to zarówno lifting twarzy bez skalpela jak i lifting właściwie dowolnej części ciała są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. Terapia Ultraformer III HIFU daje satysfakcjonujące efekty już po jednym zabiegu, jednym słowem –  jeden zabieg i lifting twarzy czylifting ciała wystarczy, by poczuć się pięknie i młodo!

HIFU lifting twarzy i lifting ciała – wskazania do zabiegu

Kosmetolodzy zalecają taki zabieg urządzeniem Ultraformer przede wszystkim osobom:

 • przy odchudzaniu, skuteczny sposób na pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej i nadmiaru skóry;
 • decydującym się na miejscowe odtłuszczanie;
 • z wiotka skórą, pojawia się wraz z upływającym czasem, ale również po intensywnym procesie odchudzania;
 • ze zmarszczkami pod oczami, na czole, przy lwiej zmarszczce, przy zmarszczkach mimicznych;
 • z potrzebą modelowania twarzy, czas powoduje, że skóra twarzy nie jest elastyczna i nie jest jędrna;
 • z tak zwanym drugim podbródkiem;
 • z obniżoną linią brwi.wskazania do liftingu twarzy HIFU

Lifting bez skalpela – efekty zabiegu

W wyniku zabiegu można zaobserwować dostrzegalne jego efekty: skóra jest napięta, odzyskuje elastyczność i jędrność. Zabieg, co jest naprawdę wyjątkowe, właściwie stosuje się raz, bez konieczności powtarzania. Niektóre osoby postanawiają wykonać tak zwany zabieg  przypominający, który ma na celu podtrzymanie efektów. Można go przeprowadzić po trzech miesiącach, nie wcześniej, gdyż proces poprawy jędrności trwa od trzech do sześciu miesięcy. Po zabiegu możemy również zaobserwować poprawę kolorytu twarzy, redukcję zmarszczek na czole i w okolicy oczu, poprawę linii żuchwy i uniesienie brwi. Jest to bezinwazyjny lifting twarzy i ciała.

Ultraformer III – HIFU – przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, jednak są sytuacje w których absolutnie nie można go wykonywać, a są to:

 • choroby nowotworowe,
 • opryszczka,
 • wirusowe zapalenia w okolicy poddawanej zabiegowi,
 • infekcje bakteryjne w okolicy poddawanej zabiegowi,
 • ciąża i karmienie piersią.

Warto wystrzegać się również gdy przechodzimy terapie przeciwzakrzepową, posiadamy implanty lub stenty metalowe lub mamy wszczepione urządzenia elektryczne. Należy również zachować miesięczny odstęp czasu pomiędzy tym zabiegiem, a innym oferowanym w salonie kosmetycznym.

Przed i po zabiegu metodą HIFU

przed i po - zabieg HIFU

Przed zabiegiem nie trzeba szczególnie się przygotowywać, zwykle zabieg poprzedza konsultacja z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej, sam zabieg trwa od 15 do 25 minut, jeśli to jest lifting twarzy, natomiast troszkę dłuższy jest czas zabiegu przy liftingu pośladków i ud. Taki zabieg trwa do 2 godzin.  Jest on całkowicie bezbolesny i nie wymaga żadnego znieczulenia. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które ginie w krótkim czasie. Nie ma potrzeby specjalnej pielęgnacji po zabiegu. Szybko można wrócić do zwykłych codziennych zadań i obowiązków.

Więcej ciekawych informacji o tym zabiegu znajdziesz na: http://www.astmatycy.net.pl/trwaly-lifting-twarzy-i-ciala-bez-uzycia-skalpela/

Ultraformer III HIFU – nowoczesny lifting twarzy i ciała
5 (100%) 6 głosy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


− 3 = 7