Uzupełnienie diety i aktywności fizycznej – Krem na cellulit

REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Dobry krem na cellulit to wspaniałe uzupełnienie dla odpowiedniej diety, a także aktywności fizycznej. Odpowiedni krem na cellulit powinien zawierać w swoim składzie odpowiednie substancje aktywne oraz naturalny skład, bez zbędnych substancji chemicznych obciążających skórę. Przy wyborze kosmetyków antycellulitowych należy zwrócić uwagę, aby zawierały one w swoim składzie trzy podstawowe składniki: witaminę A, L-karnitynę, a także kofeinę. Pierwszy z wymienionych składników przyczynia się do naprawy tkanki łącznej znajdującej się pod skórą. Wzmocnienie tkanki łącznej powoduje, że cellulit zostaje ograniczony tylko do obszaru, w którym się znajduje. L-karnityna natomiast zapewnia przyspieszenie tempa metabolizmu, co przyczynia się do zmniejszenia ilości tłuszczu w organizmie, a tym samym także tkanki tłuszczowej. Ostatni z wymienionych elementów, czyli kofeina doprowadza do zwiększenia przepływu krwi, a także krążenia oraz dalszego zapobiegania tworzenia się cellulitu.

Dla uzyskania znaczących efektów w walce z cellulitem konieczna się systematyczna pielęgnacja i duża cierpliwość. Pamiętać należy w tym aspekcie bowiem o tym, że większość składników zawartych w kremach antycellulitowych potrzebuje trochę czasu, aby wejść w reakcje ze skórą i przynieść pożądane efekty. Dlatego tak ważne jest tutaj systematyczne działanie. Warto również zwrócić uwagę na sposób aplikacji kosmetyku. Preparaty antycellulitowe powinny być nakładane z jednoczesnym wykonywaniem minidrenażu limfatycznego. Zabieg ten polega na uciskaniu skóry dotkniętej cellulitem, obiema dłońmi i przesuwaniu rąk po całym obszarze, na którym obecna jest skórka pomarańczowa.

Krem antycellulitowy – działanie kompleksowe

sinial na cellulit

Skuteczny krem na cellulit powinien charakteryzować się działaniem kompleksowym. Jednym z przykładów takich kosmetyków jest serum Sinial, które bardzo

dobrze spełnia funkcje określone powyżej. Jest to efektywny kosmetyk pozbawiony chemicznych dodatków, takich jak silikony, sztuczne barwniki, substancje zapachowe oraz barwiące. Preparat charakteryzuje się wielorakim działaniem. W składzie kosmetyku znalazły się składniki rozbijające lipidy, redukujące oraz detoksykujące nadmierną ilość wody w tkankach, a ponadto wzmacniające oraz przyczyniające się do poprawy mikrokrążenia.

W preparacie występują także elementy pielęgnacyjne, a więc wykazujące działanie nawilżające, odżywiające, wzmacniające, a ponadto ujędrniające. Preparat wyróżnia się bogactwem naturalnych składników, takich jak na przykład:

  • kofeina,
  • ekstrakt z guarany,
  • ekstrakt z bluszczu pospolitego,
  • ekstrakt z alg,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego.

Ekstrakt z guarany idealnie sprawdza się w połączeniu z kofeiną, gdyż przyczynia się tutaj do wzmocnienia jej działania. Guarana powoduje ponadto usuwanie komórek tłuszczowych oraz pobudzanie drenażu limfatycznego.

Wyciąg z bluszczu pospolitego ma aktywność detoksykującą, wzmacniającą , poprawiającą mikrokrążenie, a także działa w sposób ujędrniający.

Ekstrakt z alg jest prawdziwym bogactwem składników odżywczych, których najbardziej cenną właściwością jest likwidacja toksyn z tkanek, a ponadto wzmocnienie . Ponadto algi działają w sposób wzmacniający, ujędrniający, a także odżywczy. Ostatni z wymienionych uszczelnia oraz wzmacnia krwionośne.

Kosmetyki antycellulitowe to nie wszystko!

Systematyczne stosowanie dobrych kosmetyków antycellulitowych to podstawowa technika radzenia sobie z tym problemem. W drodze do sukcesu niezmiernie ważna jest cierpliwość oraz konsekwencja w działaniu. oraz kompleksowość. Preparat najlepiej aplikować codziennie po kąpieli, gdyż wówczas składniki aktywne są najlepiej wchłaniane. Wcierając kosmetyk możemy wykonywać mocne ruchy, ponieważ wtedy skóra zostanie dodatkowo pobudzona.

Pamiętać należy że okazjonalne stosowanie preparatu nie przyniesie żadnych efektów. Należy także zwrócić uwagę na fakt, że im wcześniej zaczniemy walkę z cellulitem tym szansa na skuteczność jest wyższa. Nie należy także zapominać o zdrowej diecie oraz bardzo ważnym aspekcie związanym z aktywnością fizyczną. W sytuacji gdy będziemy przyjmować do swojego organizmu niezdrowe potrawy i stronić od aktywności fizycznej, to nawet najlepszy krem nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Istotną kwestią jest bowiem tutaj działanie od wewnątrz co i od zewnątrz.

Podsumowanie

Podsumowując podkreślić należy fakt, że stosowanie kosmetyków antycellulitowych jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jednakże przyniesie spodziewane efekty gdy będziemy działać systematycznie i w sposób kompleksowy. Nie możemy spodziewać się dobrych rezultatów, w sytuacji gdy od dłuższego czasu nie podejmowaliśmy żadnych działań i nagle zaczniemy używać preparat antycellulitowy. Jak we wszystkim taki i tutaj dla pożądanych skutków potrzebna jest ciężka praca i regularne działanie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz w serwisie http://pokonaj-cellulit.com.pl/

Uzupełnienie diety i aktywności fizycznej – Krem na cellulit
5 (100%) 8 głosy

6 Komentarze

    • ja mogę polecić sinial bo on ma środki takie jak kofeina i inne, które faktycznie działają od lat na pomarańczową skórkę. starcza na długo a i efekty przy jednoczesnym ćwiczeniu sa widoczne dosć szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


48 − 41 =