HIFU – Ultraformer III – najważniejsze informacje na temat zabiegu

Lifting twarzy.
REKLAMA PO LEWEJ NA KATEGORII

Hifu – ultraformer III to nowoczesny i bardzo skuteczny zabieg, który działa odmładzająco. Jest to wspaniały sposób na bezinwazyjny lifting twarzy lub całego ciała.

Hifu Ultraformer III – nowoczesna i bardzo skuteczna metoda

W ostatnim czasie zabieg Hifu Ultraformer III stał się bardzo popularny. Jest to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda, polegająca na wykonywaniu liftingu bez użycia skalpela. Można ją stosować praktycznie na całym ciele. Warto wspomnieć, że metoda Hifu nie wymaga, żadnego dodatkowego przygotowywania. Zabieg jest bezbolesny, więc nie ma potrzeby wykonywania znieczulenia. Bezpośrednio po jego przeprowadzeniu, można wrócić do normalnych obowiązków. Dużą zaletą jest także to, że bez znaczenia jest pora roku, podczas której wykonywany będzie zabieg Ultraformer III. Bardzo wysoka lub bardzo niska temperatura nie ma znaczenia.

Dowiedz się więcej na temat Ultraformer III – HIFU w Gdyni : https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Gładka cera.

Jak przebiega zabieg Hifu?

Zabieg Hifu opiera się na działaniu fal ultradźwiękowych. Specjalne urządzenie, emituje fale o wyższej częstotliwości. Ich skutkiem jest znaczne zwiększenie aktywności poszczególnych komórek skóry, dzięki czemu dochodzi do ich regeneracji i do powstania nowego kolagenu. Podczas zabiegu tkanki obkurczają się, co pozwala na osiągnięcie widocznego i zachwycającego efektu.

Urządzenie posiada możliwość dobierania głębokości fal. Znacznie zwiększa to intensywność efektu, a także sprawia, że zmiany są bardziej widoczne, głębsza i przede wszystkim niezwykle trwałe.

Lifting ciała – kiedy warto się na niego zdecydować?

Lifting ciała poleca się przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem wiotkiej skóry na różnych obszarach ciała. Ponadto wskazaniem jest także wystąpienie nieestetycznego, drugiego podbródka. Dzięki zabiegowi można także zlikwidować nadmiar skóry, który pozostał po restrykcyjnym odchudzaniu lub nagłej utracie nadprogramowych kilogramów. Lifting ciała wspomaga też redukcje zmarszczek oraz poprawę jędrności skóry.

Poleca się go osobom, które chciałyby poprawić owal twarzy, odmłodzić okolice szyi, ramion, dekoltu, pośladków czy kolan. Coraz więcej osób decyduje się na zabieg z wykorzystaniem metody HIFU. Lifting ciała i twarzy z jej użyciem daje niesamowite efekty

Kiedy Hifu – Ultraformer III jest niewskazany?

Przeprowadzenie zabiegu hifu – Ultraformer III jest całkowicie bezpieczne. Nie istnieją poważniejsze przeciwwskazania, które mogłyby być przeszkodą do wykonania zabiegu.

Jednak nie można go wykonać w przypadku:

  • ciąży,
  • okresu karmienia piersią,
  • chorób nowotworowych,
  • opryszczki,
  • infekcji wirusowych i bakteryjnych, które znajdują się w obszarze, który ma być poddany zabiegowi.

Przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń, jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa osób korzystających z liftingu.

Lifting twarzy przed i po – efekty zabiegu

Efekty przeprowadzenia liftingu twarzy są widoczne bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu. Przede wszystkim rysy twarzy znacznie się odmładzają, a skóra się napina. Ostateczne i najmocniejsze rezultaty można zauważyć po dwóch lub trzech miesiącach po wykonaniu zabiegu. Warto wspomnieć, że wystarczy przeprowadzić jeden zabieg w danej okolicy ciała, aby być usatysfakcjonowanym.

Do zabiegu Hifu – Ultraformer III nie trzeba się w jakikolwiek sposób przygotowywać. Po jego wykonaniu dodatkowa pielęgnacja też nie jest konieczna. W niektórych przypadkach może się pojawić lekkie zaczerwienienie lub lekki ból, który jednak ustąpi po kilku godzinach.

Facelift.

Lifting twarzy  – więcej informacji

Lifting twarzy bez skalpela może zdziałać prawdziwe cuda, bez bólu i żadnych negatywnych konsekwencji. Nowoczesna technologia Hifu, na początku była przeznaczona do przeprowadzania terapii w przypadku wystąpienia nowotworów. Fale ultradźwiękowe podgrzewają tkanki skórne, warstwę lipidową oraz mięśniową. Prowadzi to do obkurczenia się tkanek i powstania mikrouszkodzeń, które motywują skórę do wzmożonej regeneracji.

Zabieg Hifu Ultraformer III to połączenie najlepszych cech najnowszej kosmetologii. Dzięki temu jest on tak bardzo skuteczny i bezpieczny. Warto się na niego zdecydować, ponieważ gwarantuje znacznie bardziej niesamowite efekty niż bardziej inwazyjne, bolesna i droższe propozycje jak np. liposukcja.

HIFU – Ultraformer III – najważniejsze informacje na temat zabiegu
5 (100%) 14 głosy

3 Komentarze

  1. Hahahaha a czemu mialoby nie pomoc? Moja siostra miala taki zabieg robiony tez robiony na to w trojmiescie i widze ze jest u niej fajny ten efekt. Czy to taka a nie inna zmarszczka to chyba nie ma znaczenia.

  2. oooooo w trójmieście to akurat by było mi po drodze w sumie bo i tak tutaj pracuje tylko że widzę tylko hifu gdańsk ma w klinice cosmetologice. nigdzie indziej chyba już go tutaj nie ma :O chyba mało jeszcze znana jest ta maszyna, co?? :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


+ 73 = 77